close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 6 września 2017

  Wystawa Sztuki organizowana przez Singapore International Contemporary Art Society.

  Otwarcie wystawy:

  Środa, 13 września, 6.30-8.30pm

  Z udziałem polskiej artystki Marty Zawadzkiej

  Sala bankietowa , piętro 2

  Hotel Rendezvous w Singapurze

  9 Bras Basah Road

  Singapore 189559

   

  RSVP  do aleksandra@sicas.com.sg

  Tylko osoby zaproszone

   

   

  Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej ma zaszczyt zaprezentować wystawę sztuki współczesnej, polskiej artystki, Marty Zawadzkiej z Warszawy. Wystawa jest organizowana przez Singapore International Contemporary Art Society (SICAS) i jest częścią wystawy zatytułowanej „The Creative Flow” z udziałem artystów z Niemiec, Izraela, USA, Brazylii i Filipin. Nad wystawą, którą będzie można podziwiać od 25 sierpnia 2017 do 25 lutego 2018, czuwać będzie Pani Aleksandra Lis, dyrektor wykonawczy SICAS (w szczególności dla Hotelu Rendezvous w Singapurze).

   

  Marta jest wschodzącą artystką, która obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Ukończyła studia architektoniczne, co wyjaśnia dlaczego architektura jest widoczna w jej stylu a rezultatem połączenia jej wiedzy o sztuce i projektowania są obrazy i instalacje. W portfolio artystki znajduje się mieszanka pięknych portretów ikon świata sportu, muzyki i kina, intensywne abstrakcje ekspresjonistyczne oraz odległe krainy. Żywe kolory są tym ,co liczy się dla artystki najbardziej i co daje jej energię i inspiracje do pokazania piękna i dynamiki jej otoczenia. Marta, która pracowała w przeszłości, jako architekt i wykładowca sztuki, pracuje aktualnie jako artystka, pozwalając sobie na podróżowanie i wystawianie swoich prac na świecie.

   

  Pierwsza wystawa Marty Zawadzkiej w Singapurze da odbiorcom możliwość zobaczenia portretów takich osób jak Albert Einstein, Twiggy czy Charlie Chaplin, jak również premierę abstrakcyjnych obrazów Nowego Jorku i San Francisco. Wystawa będzie również zawierać kilka obrazów przedstawiających Marina Bay oraz F1.

   

  Marta Zawadzka brała udział w prestiżowym Saatchi Art „ON THE RISE-25 Emerging Artists from Eastern Europe”. Pracowała ze światowymi markami, jak Samsung, Grolsch, Ikea, Chanel i zdobyła klientów na całym świecie takich jak Slash z Guns N’Roses czy Lewis Hamilton, który zwrócił uwagę na jej obrazy. Miała wystawy podczas Grand Prix F1 w 2016 w Meksyku i Singapurze. Jej prace mogą być podziwiane w galeriach w Wielkiej Brytanii, USA, Holandii, Singapurze, Belgii, Meksyku, Francji i Polsce.

   

  Po więcej informacji, prosimy o kontakt z:

  Panią Aleksandrą Lis

  Dyrektorem Wykonawczym

  Singapore International Contemporary Art Society Ltd

  HP:+65 96640071

  E-mail: Aleksandra@sicas.com.sg

   

   

  Elephant_Marta Zawadzka